SERGİMİZ.COM HAKKINDA

 

Sergimiz.com, 2015 yılının Kasım ayında kurulduğu ilk günden bu yana, sanat eserlerini izleyicisiyle buluşturmak için ilkeli hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürüyor. Evrensel sanat anlayışına hakim olan Sergimiz.com, Türkiye’de sanat alanında kendisini kanıtlamış olan önemli sanatçıların yanı sıra genç sanatçılara da eserlerini sergileme imkanı sağlıyor.

 

Sergimiz.com Sanat Galerisi, tutarlı, ilkeli, güvenilir ve yenilikçi sanat anlayışı ile sanatçıların, koleksiyonerlerin, sanat galerilerinin takip ettiği büyük bir sanat portalı ve sanat galerisidir.

 

Sergimiz.com, 2019 Yılının Nisan ayında kendi sanat galerisini kurmuş ve 9 Nisan 2019’da da ressam Hüseyin Sartaş’ın kişisel sergisi ile galerisini tüm sanatseverlere duyurmuştur.

 

Sergimiz.com Sanat Galerisi ve Sergimiz.com sanat portalı, saygın kimliği ve vizyonu doğrultusunda, evrensel sanata birçok sanatçı kazandırmış olup, ileride de yenilikçi sanata karşı olan desteğiyle, genç ve yenilikçi sanatçıları da izleyicisine kazandıracaktır.

 

Sergimiz.com, Türkiye ve Dünya’da, sanatın dinamik yapısının farkında olup 365 gün sanat anlayışıyla, çağdaş sanata, ilkeleri doğrultusunda destek vermeye devam ediyor. Her geçen gün yeni kitlelere ulaşan Sergimiz.com’un Ocak 2021 itibariyle sadece İnstagram sayfasında 17.000 takipçi bulunmaktadır.