Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Sergimiz.com  2015 yılında Ankara da açılmış olup Türkiye de Resim sanatının üstatlarının eserlerini sanat sever dostlara kazandırmak,  aynı zamanda ülkemizde değer katacak yeni sanatçıları bulup sanatseverlere ve Türk resim sanatına kazandırmaktır.

Sergimiz.com Sanat galerisi Tutarlı, İlkeli, Güvenilir  ve yenilikçi sanat anlayışı ile sanatçıların, koleksiyonerlerin, sanat galerilerinin takip ettiği büyük bir sanat portalı ve sanat galerisidir.

2015 yılında  Okan Sartaş’ın  kurmuş olduğu Sergimiz.com 2019 yılının Nisan ayında Sergimiz.com Sanat Galerisini açmış ve 09.Nisan.2019 tarihinde Ressam Hüseyin Sartaş kişisel sergisi ile galerisini tüm sanatseverlere duyurmuştur.

Sergimiz.com Sanat Galerisi ve Sergimiz.com Sanat Portalı  Saygın kimliğiyle  Türk  resim sanatına  değer katmış sanatçıların yanı sıra, gelecekte de sanat ortamında yer alacağına inandığı, özellikle genç kuşaktan yetenekli gençlere imkan sunmaktadır. Türkiye’de sanatın dinamikliğini oluşturmak ve 365 gün sanat anlayışı ile Ankara’dan tüm dünya ülkelerine Türk sanatını aktarmak istemektedir.

Sergimiz.com Yenilikçi, Farklı, İlkeli, Güvenilir sanat anlayışı ile beğenilmekte ve her geçen gün yeni kitlelere ulaşmaktadır.